אימוני EMS – אז כמה באמת יורדים במשקל? [סיפורים מהשטח]

EMS clubEMS, בריאות0 Comments

אימוני EMS - ירידה במשקל

כבר הוכחנו לאורך המגזין הזה שלאימון EMS יש תוצאות מדהימות. ראינו איך האימון, שהתחיל בכלל כדרך לשמור על שרירי אסטרונאוטים בחלל מלהתנוון, ממש משנה חיים אצל אנשים. הוא מצליח לגרום לאנשים עם פציעות חמורות לחזור לכושר, הוא מצליח לגרום לאנשים להוריד במשקל בצורה מדהימה, הוא גורם לספורטאים מקצועיים לשפר את הביצועים שלהם פי עשרות מונים (ולא פלא שיוסיין בולט, האצן האולימפי, מודה לאימוני EMS על הזכייה שלו!), וההמלצות מלקוחות בכל רחבי הארץ לא מפסיקות להגיע.

פינת התכל'ס!

למרות שכל התוצאות בשטח מרשימות במיוחד, רצינו לצוות אליהם גם כמה נתונים אמיתיים,  אז פנינו אל עופר מאור, מנהלת המאמנים ברשת EMS CLUB  כדי לשאול אותה קצת על הנתונים ברשת, כמה באמת יורדים במשקל בעקבות האימון הזה ומה השינוי הכי גדול שמתרחש.

"יהיה קצת חסר אחריות מצדי לזרוק מספרים לאוויר" אומרת לנו בחיוך עופר. "כל אדם מגיע עם מבנה הגוף שלו, היכולות שלו לשרוף קלוריות, כמות המשקל ההתחלתי שיש לו להוריד, קשה לומר כי בוודאות שורפים 500 קלוריות בכל אימון, אבל זה בהחלט קורה. אבל רק באימונים מתקדמים, אף אחד לא שורף כמות כזאת באימון הראשון או השני".

אז מה בכל זאת קורה באימונים הראשונים?

"השינוי באימונים הראשונים הוא כמעט תמיד בהיקפים, וזה גם השינוי שהכי מדהים את הלקוחות. פתאום אחרי חודש אפשר לראות לקוחה שירדה שתי מידות במכנסיים, בלי להרגיש". מספרת עופר. "לפני חודש פגשתי לקוחה. היא הייתה אחרי 5 אימונים ראשונים ובתחילת האימון הציגה פרצוף מאד עצוב. שאלתי אותה מה קרה והיא אמרה שהמטרה שלה הייתה לרדת 10 קילוגרם בחמישה אימונים והיא ירדה רק 7. היה לי חשוב להסביר לה, שיכול להיות שהיא ירדה 10 קילוגרם, ויכול להיות שאפילו יותר, פשוט שריר זה דבר ששוקל הרבה, ורוב הסיכויים שבאימון כמו EMS, היא הורידה בשומן אבל עלתה במסת שריר, בחוזק. אחרי זה היא יצאה עם חיוך".

מרגישים את הירידה בהיקפים

ואם כבר דיברנו על לקוחות – איך הלקוחות מגיבים אחרי החודש הראשון? "בגדול, אפשר לומר שרוב הלקוחות יורדים 5 קילו בארבעה או חמישה אימונים הראשונים" אומרת עופר. "השינוי הזה, אפילו שינוי יותר מינורי מזה, הוא משמעותי, מאד תורם להרגשה ולמוטיבציה להמשך. הייתה לי עוד לקוחה שהרגישה מבואסת כי לא ראתה שום ירידה. אמרתי לה 'בואי ננסה למדוד היקפים'. היו לנו את ההיקפים הראשונים שלה, כי אנחנו מודדים כל לקוח לפני האימון הראשון, ופתאום ראינו שאחרי 4 שבועות היא ירדה יותר משמונה סנטימטרים בהיקף ואפילו לא שמה לב כי הייתה אובססיבית למדידת המשקל. זה שינוי מטורף!".

ומה עם סיפורי גבורה מהלקוחות עצמם?

החלטנו לשמוע גם מהצד השני, הצד של הלקוחות. שוחחנו עם עופר ציפלוביץ', מתאמן ברשת EMS CLUB  שסוגר כבר שנה של אימונים. "הייתי כבר אחרי ירידה במשקל, כשהתחלתי לרוץ ולשנות תזונה" מספר עופר. "רצתי 10 קילומטרים ביום, וחיפשתי כוח, חיפשתי להתחזק. לא היה לי זמן לשלב גם חדר כושר בתוך השגרה וכך הגעתי ל-EMS CLUB. ירדתי ממידה 46 למידה 42, זה היה הפתרון האידיאלי עבורי!".

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר רציני ורוצים להתמסר כולכם לחיטוב הבטן והגוף בכלל,

תוכלו לבחור באימון EMS, אימון אינטנסיבי שמראה תוצאות במהירות! רק 20 דקות בשבוע, והגוף שלכם מתחטב ומתעצב לפי רצונכם!

 לרשת EMS club יש צוות של מאמני כושר אישיים בפתח תקווה, וברחבי הארץ שיבנו תוכנית המותאמת לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *