20 דקות של אימון EMS שוות לחמישה סטים של הרמת משקולות!

EMS clubEMS, בריאות0 Comments

אימון כושר אישי - הרמת משקולות

אימוני הרמת משקולות הינם אימונים פופולריים במיוחד, כבר עשורים רבים. אין מדובר באימון חדשני ומהפכני, אלא בקונספט שעובד בצורה בסיסית ביותר – מספקים התנגדות לשריר כדי לפתח אותו. כיום, הרמת משקולות משמשת למגוון מטרות אימון, ביניהן חיטוב הגוף (כמובן, בהתמקדות על חיטוב הזרועות או השוקיים, שעושות את רוב העבודה בהרמת משקולות), או פיתוח הגוף, בניית מסה באותם איזורים. הרמת משקולות יכולה לפתח את הזרועות, הכתפיים ואפילו החזה, כמו גם את הרגליים, אך היא כוללת בתוכה גם מספר חסרונות לצד היתרונות.

היתרונות בהרמת משקולות

אימון משקולות מספק יתרונות רבים למתאמן. הוא מחזק את השרירים ואת העצמות, משפר את הסיבולת, משפר את הקואורדינציה ואת שיווי המשקל וכמובן שיכול לעזור גם להוריד אחוזי שומן בגוף ולהעלות מסת שריר, במידה ומשלבים תזונה נכונה אל תוך האימון.  חשוב לזכור כי כמו בכל אימון, גם באימון משקולות יש צורך להגביר את העוצמה ככל שמתקדמים. אם בהתחלה הרמנו משקל מסוים, הרי שלאחר חודש של אימונים והתפתחות, נוכל להגדיל את כמות המשקל שאנו מרימים, ובכך להתחזק עוד יותר.

ממה יש להיזהר?

לצד כל היתרונות הללו, ישנם חסרונות ונקודות זהירות שעלינו לשים לב אליהם לפני שמתחילים באימון. כאשר מרימים משקולות, נוצר עומס גדול על הגב ויש סכנה לפציעות. מתאמנים רבים בוחרים משקל שאינו מתאים עבורם ובכך גורמים נזק לשריר במקום לחזק אותו. חשוב לשים לב שאתם מרימים משקל אתו אתם יכולים לעשות 10 חזרות, בלי להפסיק ובלי לחוש כאב או עומס, כך תדעו שזהו המשקל הנכון עבורכם. חסרון נוסף הוא שבאימון משקולות אתם לא יכולים להפעיל את כל הגוף ביחד, אלא רק קבוצת שרירים אחת בה בחרתם להתמקד באותו הרגע. אז איך ניתן להתגבר על החסרונות הללו?

אימון EMS – תחליף למשקולות!

לא פעם ולא פעמיים סיפרנו לכם על סגולות המהירות של אימון EMS. בניגוד לאימונים אחרים, הוא לא מצריך מכם להתאמן מדי יום (ואפילו אוסר זאת כדי לאפשר לגוף את המנוחה, ההחלמה והבנייה מחדש להם הוא זקוק), וגם לא מבקש מכם לבלות שעתיים או שלוש בחדר הכושר, או בריצה ברחבי השכונה. אימון EMS  נכון, בין אם מטרתו לגרום לכם לרזות ולהתחטב, ובין אם מטרתו לגרום לכם להתפתח, לגדול ולבנות שרירים ומסה, לוקח בדיוק 20 דקות בשבוע, ומראה תוצאות במהירות.  למעשה, 20 דקות בלבד של אימון שוות לחמישה סטים רצופים של הרמת משקולות! רוצים להבין איך זה עובד?
אז ככה – אימון EMS (גירוי שרירים חשמלי) בעצם מחקה את הפעילות הטבעית של מערכת העצבים המרכזית שלנו, ושולח אותות חשמליים שמכווצים את השרירים העמוקים בגופנו. במהלך אימון EMS, אותו בונה המאמן כושר אישי ביחד אתכם, אחד על אחד, לפי הצרכים הספציפיים שלכם. בניגוד לאימון הרמת משקולות, אימון EMS מתבצע בליווי מדריך כך שאין סיכוי שתעמיסו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים, האימון בטוח במיוחד כך שהסיכוי לפציעות יורד משמעותית, וניתן באימון אחד לעבוד על כל הגוף בבת אחת, מבלי צורך להקדיש אימונים נפרדים לכל שריר. וכן, כל מה שזה מצריך מכם זה 20 דקות שבועיות בלבד!

תוכלו לבחור באימון EMS, אימון אינטנסיבי שמראה תוצאות במהירות! רק 20 דקות בשבוע, והגוף שלכם מתחטב ומתעצב לפי רצונכם!

לרשת EMS club יש צוות של מאמני כושר אישיים בפתח תקווה, וברחבי הארץ שיבנו תוכנית המותאמת לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *