חגורת כתפיים

Ems Clubכושר0 Comments

שריר

אחד האיברים שנחשבים חלשים ביותר בגוף שלנו, הוא חגורת הכתפיים. אותה מסת שרירים אשר נמצאת מתחת לצוואר ומעל הגב. החגורה היא גם האיבר שרבים יגדירו ככואב, חלש וזקוק לחיזוק – בעיקר בניהול אורח חיים יושבני, וכזה שאינו מאפשר ביצוע מתיחות ביום יום, או ביצוע תרגלים לחיזוק חגורת הכתפיים.

עם זאת באמצעות אימון EMS אפשר לעבוד דווקא על שריר זה ולהפוך אותו לחזק ובריא יותר – מה שישחרר את הכאב והלחץ המופעל עליו ובנוסף יטפל בדלקת במידה וקיימת. ירפה את השכמות ויקנה אורח חיים בריא יותר. אבל מה צריך לדעת אודות אימון מסוג זה? הכול בהמשך.

EMS נחשב משיטות האימון הטובות ביותר לחיזוק שרירים, בעוד שהאימון נעשה ללא לחץ ועומס על השלד אלא הפעלת השריר לבדו באמצעות פולסים ותנועות של חיזוק חגורת הכתפיים. זאת באמצעות שחרור לחצים, כמו גם דרך בניית שרירים אשר עוטפים את השלד.

כאשר רוצים לחזק את חגורת הכתפיים, אפשר לבחור באימון זה אשר יש לו תשתית רפאית שלמה שמסייעת לטפל בדלקות וכאבים, לשחרר שרירים, ולהגברת זרימת הדם בגוף.

מידע שימושי אודות אימון ems

אימון ems הפך למוכר ופופולרי והוא נעשה באמצעות מאמן כושר אישי. השיטה נחשבת מעולה לחיטוב ועיצוב הגוף, כמו גם עבור בניית שרירים והאצת כוח ומהירות. אחד הדגשים אשר שמים אליהם לב במהלך האימון הוא חיזוק חגורות הכתפיים בעוד שבעת האימון: עובדים גם על שרירי biceps (הלא הם שרירי הזרוע) כמו גם על חיזוק הגב וחיזוק הצוואר.

כיצד מתקיים האימון?

במהלך האימון, לובש המתאמן חליפה מיוחדת אותה ניתן להתאים באופן מדויק אל הגוף. המתאמן, אשר סובל מכאבים בחגורת הכתפיים, לובש את החליפה המיוחדת ומבצע תרגילי כושר שנותן לו מאמן כושר אישי. התרגילים יטיבו עם הגוף ויחזקו אותו.

כמה יתרונות של אימון לחיזוק חגורת הכתפיים

מי שיבחר באימונים ייעודיים עבור חיזוק הגוף וחיזוק חגורת הכתפיים, ייהנה ממגוון יתרונות כגון:

  • שחרור הגוף ללא לחץ נוסף.
  • חיזוק איברים בגוף אשר כואבים במהלך עבודה מול מחשב.
  • אימון דינאמי מחזק ובונה שרירים.
  • חיזוק הגוף, חיטוב הגוף, עבודה על זקיפות גב ובניית שרירים.
  • ביצוע תרגילים באמצעות סיוע של מאמן כושר אישי או במכוני כושר המתמחים באימוני EMS .

EMS club הוא מכון כושר המתמקד באימונים לחיזוק חגורת הכתפיים והגב. האימון מותאם עבור אוכלוסיות מתאמנים אשר רוצים לחזק את הגוף, לטפל בדלקות, לשקם את הגוף אחרי פריצות דיסק, ולשחרר כאבים כרוניים.

לרשת צוות של מאמני כושר אישיים בראשון לציון ובערים נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *