6 מיתוסים על חדר כושר שהיינו חייבים לנפץ!

אחד המעברים הקשים ביותר שיכול אדם לעשות זה לעבור מלהיות אדם עצלן ופאסיבי לאדם שפוקד את החדר כושר בקביעות. כן, זה מוזר להפוך מרווק לנשוי, להפוך להיות הורה, לעבור דירה מההורים לדירה לבד או לצאת לפנסיה – יש הרבה מעברים קשים בחיים, אבל עד שלא הייתם צריכים להרים את עצמכם מהספה כדי לרוץ על הליכון במשך שעה, אחרי שנים בהן הספה הייתה חברתכם הטובה ביותר – אתם לא יודעים קושי מהו. החלק הכי עצוב בכל הסיפור הזה, זה שכל כך הרבה מאתנו עושים את המעבר הזה לא נכון! אנחנו מכירים סיפורי חדר כושר מחברים, מהאינטרנט, מהידע הפרטי שלנו, ורק לעיתים נדירות טורחים לבדוק בעצמנו מה יהיה הניצול הנכון ביותר של האנרגיה שלנו. הנה כמה מיתוסים שאנחנו חייבים לנפץ עבורכם, כדי שתתאמנו בצורה הכי טובה עבורכם.


[contact-form-7 404 "Not Found"]

ניפוץ ראשון – כפיפות בטן לא יעלימו את הכרס!

כן, הן יחזקו את שרירי הליבה, ויבנו שרירים, אבל את כיס השומן הזה שאתם סוחבים בבטן, אי אפשר להעלים על ידי אף אימון בצורה נקודתית. הדרך היחידה להפטר משומן היא להוריד את אחוזי השומן בגוף כולו, באמצעות תזונה נכונה ובריאה ואימוני קרדיו.

ניפוץ שני – פחמימות הן לא האויב!

זה אמנם לא בדיוק מתרחש בחדר הכושר עצמו, אבל אין אימון בלי תזונה נכונה, נכון? אז אל תוותרו על הפחמימות כליל, ויתרה מזאת, על מנת להוריד במשקל בצורה בריאה, אנחנו אפילו חייבים את הפחמימות הללו. כל שאנחנו צריכים לעשות הוא לנטרל את הפחמימות הריקות שמזיקות לנו כמו סוכר לבן, קמח לבן ומזון מעובד ומתועש, וליהנות מפחמימות טעימות ובריאות כמו אורז מלא, תירס, עדשים וגריסים, ועוד.

ניפוץ שלישי – כל זמן הוא זמן לכושר!

גם אם אומרים לכם שבבוקר שורפים יותר קלוריות, שלפני ארוחת צהריים הכי כדאי להתעמל, שבערב הגוף הכי מגיב- הכל שטויות. הזמן הכי טוב להתעמל הוא הזמן הנכון עבורכם, זה שמתאים לכם ללו"ז וגורם לכם להרגיש טוב. הדבר היחיד שכדאי לאמץ הוא לא להתאמן קרוב מדי לשעת השינה, כי האדרנלין ימנע מכם לישון כמו שצריך.

ניפוץ רביעי –זו לא הכמות – זו האיכות!

אנשים חדשים המגיעים אל חדר הכושר חיים תחת התפיסה שככל שהם יתאמנו יותר, כך הם ירזו ויתחטבו מהר יותר, וזה לא נכון. לא רק שאימונים ארוכים ומאומצים לא יועילו לכם, אלא שהם עלולים לאמץ את הגוף יתר על המידה, לגרום לחומר בשם קורטיזול להתגבר בגוף שלכם ולגרום לתהליכים דלקתיים שיקשו עליכם להתאמן בהמשך. כאשר אתם מתחילים הגבילו את עצמכם לשעה אחת ביום, לא יותר מ-5 פעמים בשבוע.

ניפוץ חמישי – אימון כוח לא טוב יותר מאימון אירובי או להפך!

למעשה, המשקל בו אתם משתמשים כדי להפעיל התנגדות, בין אם זה הכוח והמשקל שלכם או כוח או משקל חיצוני לא משנים כהוא זה את תוצאת האימון. הדבר היחיד שיעזור לכם זו עקביות. מצאו את השיטה שעובדת עבורכם והתמידו בה לאורך זמן.

ניפוץ שישי – לא חייבים לפנות יום שלם!

אנשים רבים אומרים על כושר שרק עבודה קשה וזמן ארוך יביאו לתוצאות, וזה לא בהכרח נכון. לא תמיד חייבים לשרוף יום ארוך בחדר הכושר או להתאמן מדי יום ביומו. אימוני EMS לדוגמא הם אימונים אינטנסיביים אך לא כואבים, כאשר אימון אחד של EMS שווה ל-4 אימונים בחדר כושר. 20 דקות בשבוע לאימון, תזונה נכונה ובריאה והתמדה לאורך זמן – והתוצאות יופיעו!


רוצה לדעת איך אימון EMS יכול לעזור גם לך?

*** לתיאום אימון היכרות השאר פרטים כאן ***

[contact-form-7 404 "Not Found"]