נקודת איזון

Ems Clubבריאות0 Comments

נקודת איזון

אם אתם מבצעים פעילות גופנית על בסיס שבועי, אתם בוודאי יודעים כי תרגול שיווי משקל ושמירה על ריכוז ואיזון: הם חלק בלתי נפרד מהאימון. בכך אפשר למצוא מגוון שיטות אימון שעובדות על יציבה. כמו אימון פילאטיס, טאי צ'י, יוגה וכדומה. ובכל זאת, כדי לאזן את הגוף מומלץ, מלבד אימונים טריוויאליים, למצוא שיטה מתקדמת שתעזור לחזק את היציבה, להחזיר את שיווי המשקל ולספק את היכולת לאזן את הגוף בקלות.

החדשות הטובות הן כי ישנה שיטה כזאת והיא ידוע בשם: אימון EMS. שיטה זאת פותחה במעבדות נאס"א עבור אסטרונאוטים ששוהים בחלל וזקוקים לאיזון כאשר הם נמצאים באזור. האימון, אשר מתקיים באמצעות חליפה מיוחדת שמעבירה פולסים לגוף – מקנה בניית שרירים ללא הפעלת משקלים גבוהים. הפעילות מאפשרת לאזן את הגוף והכול באמצעות אימון אישי פרטני. בכך אפשר לתרגל בזמן קצר את יכולות האיזון, היציבה ושיווי המשקל, ממש כמו שמתרגלים בעת שהייה בחלל, ללא כוח כבידה.

למי זה מתאים?

זה נכון. כאשר שומעים או קוראים על השיטה: נראה כי מדובר באימון שמתאים לאנשים אשר נמצאים בכושר שיא! ובכל זאת, למרות שישנם אנשים ששומרים על כושר ומתרגלים את השיטה: אימון EMS מיועד גם לבניית שריר, אבל מיועד גם עבור מי שמעוניין לשקם שרירים, לפתור בעיות גב, להפחית כאבי מפרקים ולהתאושש לאחר ניתוח.
מלבד זאת, האימון מתאים לאנשים שמרגישים כי איבדו עם הזמן את שיווי המשקל שלהם, והם רוצים לאזן את הגוף ובה בעת לפתח שרירים ולחטב את הגוף.

עד כמה זה יעיל?

חשוב לדעת כי מלבד בניית שריר ועבודה גופנית מותאמת אישית (באמצעות מאמן כושר אישי) – הפעילות נחשבת יעילה במיוחד ושווה ל 4 שעות אימון בחדר הכושר. נוסף לכך, הפעילות מעולה כטיפול משלים עבור מי שסובל מבעיות פיזיות שונות ויכול לפתור אותן באמצעות השיטה.
EMS club מציע אימוני EMS אישיים שישפרו את היציבה, יחזירו את האיזון ויעזרו לזקוף את הגו ולעבוד על עצמות השלד. בכך אפשר להקל על כאבים ובד בבד לחזק את הגוף. צלצלו עכשיו לקבוע אימון היכרות: 2338*

לרשת מאמני כושר אישיים בראשון לציון ובערים נוספות ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *