סניף EMS club חיפה

רק 20 דק׳ אימון פעם בשבוע!

יצירת קשר

כתובת: פיק״א 6, (כרמל) חיפה
טלפון: 2338*
מייל: info@emsclub.co.il

שעות פתיחה

  • א-ה 08:00-21:00
  • ו 08:00-15:00

לתיאום אימון היכרות בסניף חיפה השאר פרטיםמאמן כושר אישי בחיפה – EMS club חדר כושר בחיפה

תושבי חיפה – יש לנו בשורות משמחות במיוחד עבורכם! סניף EMS Club, מאפשר אימוני כושר בשיטה ייחודית, תוצאות מהירות, תוך שמירה על הבטיחות באימון וליווי על ידי מאמן כושר אישי בחיפה – וכל זאת, קרוב לבית! חבל לחכות – אנחנו מציעים כעת אימון ניסיון ראשון במחיר של 110 ש"ח בלבד! ואם כל אלה עוד לא שכנעו אתכם לפנות אלינו ממש עכשיו, הנה לפניכם כל הפרטים –

אימוני כושר בשיטת EMS – ייחודי, יעיל, מהיר

שיטת אימוני EMS מאפשרת אימון אינטנסיבי, יעיל, ומותאם בדיוק לצרכים שלכם על ידי מאמן כושר אישי בחיפה, תוך לבישת חליפה ייחודית שפותחה במקור עבור אימוני הכושר של האסטרונאוטים של נאס"א. האימון, שנמשך רק 20 דקות ורק פעם אחת בשבוע, מאפשר הפעלה של מעל 90% מהשרירים בגוף. הוא יעיל יותר מאימוני כושר אחרים, מאפשר תוצאות מהירות – ולא רק זאת – מתאמנים רבים מתארים שיפור במקרים של כאבי שרירים, כאבי גב, שיפור וירידה במקרים של לחץ דם גבוה, ויתרונות בריאותיים רבים נוספים שהם ייחודים לאימוני ה – EMS.

עובדים קשה? לחוצים בזמן? רק עשרים דקות – ורק פעם בשבוע!

מאמן כושר אישי בחיפה יחכה לכם, פעם אחת בשבוע, לאימון אינטנסיבי שיימשך בדיוק עשרים דקות. במהלך עשרים הדקות הללו, שינויים מרחיקי לכת יתרחשו בגופכם, בעוד מערכת חכמה של אלקטרודות ישלחו פולסים חשמליים עדינים אל מעל ל-90% משרירי הגוף שלכם (באופן המחקה את הפולסים החשמליים המפעילים באופן אנדוגני, טבעי, את שרירי הגוף על ידי מערכת העצבים). התוצאה – שרירים חזקים וגמישים, הרזיה והשלת סנטימטרים מההיקפים, עיצוב הגוף, בריאות משופרת, ועלייה בביטחון העצמי ושמחת החיים!

קבעו אימון ניסיון ב EMS Club – עוד היום!

במועדון EMS Club מחכה לכם מאמן כושר אישי בחיפה, שייקח אתכם יד ביד אל עבר אימון כושר משמעותי, קצר, אינטנסיבי, יעיל, שישפר את איכות החיים. התקשרו עוד היום לקביעת האימון הראשון שלכם – ואפשרו לעצמכם את כל יתרונות אימון EMS!