תרגילים לחזה

Ems Clubכושר0 Comments

אזור החזה בגוף האנושי, גם של גברים וגם זה של נשים: זקוק לחיזוק בכל זמן, זאת משום שמדובר באחד האיברים שנרפים עם השנים. בעת חיזוק שרירי החזה, נוכל לשמור על גו זקוף, חזה מורם, ומראה גוף חזק וחטוב.

בניית שרירי החזה היא דבר נפוץ בעת אימון גופני, בזמן שתרגילי כושר אשר כוללים הרמה והנפת משקולות: יחזקו בדרך כלל את השריר. ובכל זאת, כדי לחזק את האיבר החשוב הזה, רבים בוחרים בשיטת אימון EMS. שיטה ממוקדת שעובדת על אזורים שונים בגוף ומסייעת עבור בניית שריר.

אבל מה צריך לדעת על אימון EMS? ואילו תרגילים מבצעים כדי לחזק את החזה?

אימון EMS נועד כדי לחזק שרירים והוא נעשה דרך אימון אישי המשלב חליפה מיוחדת אשר בונה שרירים ומאיצה כוח. החליפה מקנה חיבור של אלקטרודות והעברת פולסים חשמליים אל שרירי החזה, בזמן שהיא עוקפת את מנגנון מערכת העצבים. בכך מייצרת החליפה כיווץ בשרירי החזה מבלי להפעיל כוח.

Ems היא שיטת אימון מהפכנית בה משתמשים אסטרונאוטים של נאס"א, אנשי צבא ומאמנים בכירים. השיטה מקנה תוצאות מהירות בפחות זמן וללא צורך להגיע מספר פעמים אל חדר הכושר. האימון האישי קצר ויעיל, כ-20 דק', ושווה ערך ל4 שעות שבועיות אימון בחדר כושר!

חיזוק השרירים על ידי החליפה ובאמצעות סיוע של מאמן כושר אישי – יבנו שריר ואף יטפלו בדלקות שרירים במידה וישנן. בכך אפשר להרפות שרירים, לחזק את חגורות הכתפיים ואת שרירי החזה, ולשמור על שרירים העוטפים את השלד.

להלן התרגיל שמבצעים בעת האימון:

לחיצת חזה, ממש כמו שמכשיר לחיצת החזה בחדר הכושר פועל, אנו מבצעים סגירת הזרועות במנח של 90 מעולת אחת כלפי השניה ובאינטרוולים פתיחה וסגירה של הזרועות.

EMS club הוא מכון כושר המתמקד באימונים לחיזוק שרירי החזה. האימון מתאים עבור אוכלוסית מתאמנים אשר רוצים לחזק את הגוף ואת השרירים, לטפל בדלקות, לשקם את הגוף אחרי פריצות דיסק, לחטב את הגוף ולשחרר כאבים. צלצלו לאימון היכרות: 2338*

לרשת צוות של מאמני כושר בבאר שבע וברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *