זכיינות ב- EMS club
בואו והצטרפו גם אתם להצלחה!

אם הנך בעל זיקה לספורט, הרוצה להוביל את הדור הבא של מכוני הכושר בישראל ולהצטרף למהפכת אימוני הכושר בטכנולוגיית EMS, מודל זכיינות זה והצלחתך העסקית ביחד עם EMS club בקונספט ייחודי זה של חדרי כושר, אידיאלי עבורך!

אנחנו לא המצאנו את השיטה. נאס"א הקדימה אותנו. הם חיפשו דרך יעילה לשמור על האסטרונאוטים שבחלל בכושר גופני טוב, אז הם פיתחו את חליפת EMS , טכנולוגיה מתקדמת, המבוססת על גירויים חשמליים קצרים וממוקדים (=פולסים) המפעילים את כל מערכת השרירים בו זמנית. המשמעות: אימון בודד של 20 דקות בלבד אחת לשבוע בשיטת EMS אפקטיבי פי 18 מאימון כושר שגרתי (ושווה ערך לארבע שעות אימון בחדר כושר), ומאפשר ליהנות מגוף חטוב יותר ובריאות משופרת.

השיטה תפסה תאוצה במגזר הפרטי וגרמניה ומשם לשאר העולם. השיטה זכתה להצלחה רבה ובשנת 2012 הקים קני רוביו, מנכ"ל החברה, את רשת EMS club בארץ.

אנשי הייטק ובעלי עסקים הם קהל היעד העיקרי. אך מאז שהשיטה תפסה תאוצה בעולם וזכתה להצלחה רבה, היא הפכה להיות פופולארית בקרב נשים, אנשים הסובלים מבעיות גב, מאמני כושר, מדריכות פילאטיס ועוד.
מסתבר שלכולם יש 20 דקות פנויות בשבוע וכולם רוצים להיות בריאים וחזקים יותר…
בשנים האחרונות עלתה המודעות בחשיבות של שמירה על אורח חיים בריא ועוד ועוד מכוני כושר נפתחים בארץ. עם זאת, ביקור במכוני כושר סטנדרטי 3 פעמים בשבוע למשך שעה (הכמות המומלצת ע"י תזונאים) לא מתאפשר לחלק גדול מהאוכלוסייה (47% לפי מחקרים) שכן הם עסוקים בקריירה וגידול ילדים ומחפשים פתרון אלטרנטיבי אחר.
כרגע קיימות בארץ מספר חברות בודדות שהבינו את סדר הגודל של "האוכלוסייה העסוקה בישראל" ואת הפוטנציאל שטמון בה. רשת EMS club היא השחקן המרכזי בזירה, המחזיקה 17 מכוני EMS מתוך 29 סניפים הקיימים בארץ.
סניפנו פרוסים בכל חלקי הארץ, ומידי חודש מצטרפים מעל 300 מנויים חדשים.

שותפים להצלחה – מה זה אומר להיות זכיין ברשת EMS club

כרשת אנחנו משקיעים המון בשיווק ופרסום ומקיימים מערך שירות ושימור הרמה הגבוהה ביותר. כדי להמשיך לשמור על השם הטוב של הרשת, אנחנו מחפשים זכיינים שיודעים ורוצים לנהל, ומאמינים שהשמיים הם הגבול.
אנו מציעים מעטפת תמיכה וליווי אידאלית ליזמים פרטיים בסיכון מזערי, הכוללת:

  • תוכנית עסקית מוצלחת ומוכחת
  • הכשרה מקצועית בשיטת EMS
  • עלויות הקמה, תפעול ושיווק נמוכות
  • ליווי בבחירת מיקום
  • מעטפת שיווק ופרסום
  • הכוונה בבחירת צוות מקצועי ואיכותי

אם הגעת עד לכאן כנראה שיש לנו על מה לדבר