5 מיתוסים על אימון ברשת EMS club

Ems ClubEMS0 Comments

אימון ems

אימון ברשת EMS club הוא אימון מסוג חדש בישראל – מדובר בטכניקה חדשנית של אימון אינטנסיבי מאוד אך ללא יצירת עומס על המפרקים בזמן האימון. זהו אימון גופני שנערך בליווי מאמן אישי בלבד, בהתאם לטכניקת האימונים שפותחה במקור בנאס"א עבור האסטרונאוטים, לאימונים יעילים במיוחד בתנאים מגבילים. מדובר באימון בו לובשים המתאמנים חליפת אימונים ייחודית, השולחת פולסים עדינים מאוד של גרייה חשמלית (מכאן שם האימון – EMS – Electric Muscle Stimulation), כך שקבוצות שרירים מרובות, למעשה, מעל 90% משרירי הגוף, משתתפים בכל אימון. אספנו עבורכם חמישה מיתוסים על שיטת האימון החדשה – מוזמנים להתקשר לקביעת אימון ניסיון כבר עכשיו.

#1 – אימון באמצעות גרייה חשמלית הוא לא אפקטיבי

עשרות אלפי מתאמנים בארץ ובעולם ומחקרים מרובים שבוצעות על שיטת האימון הייחודית מוכיחים בהחלט אחרת. מדובר בשיטת אימונים שהיעילות שלה גבוהה כל כך – עד שאין חובה ביותר מאשר 20 דקות אימון, באימון כושר אחד בליווי מאמן כושר אישי בשיטה, בשבוע. התוצאות מגיעות, בממוצע, בתוך שבועיים עד חודש מתחילת האימונים!

#2 – מדובר באימון מסוכן

ממש לא! אימון בשיטת EMS club הינו בטוח לחלוטין, וחליפת האימונים שאנחנו מספקים למתאמנים שלנו היא זו שנבדקה ויעילותה הוכחה במחקרים רבים בתחום. אנחנו מלווים מאות מתעמלים בשיטה במיקומים שונים בארץ, ונוכחים לא רק בהצלחה, לא רק בבטיחות האימון – אלא גם בשיפור בריאותי במגוון תסמינים שהמתאמנים נהנים מהם.

#3 – אימון ברשת EMS club הוא אימון אינטנסיבי

זה נכון, אבל לא מדובר באימון מעייף במיוחד, או במילים אחרות – במהלך האימון, לא נוצרים עומסים על המפרקים ותוכנית האימון נבנית לפי רמת הכושר והיכולות של המתאמן, אין מדובר על אימון קרדיו הדורש סיבולת לב ריאה, מדובר באימון כוח שבמהלכו מופעלים 90% משרירי הגוף במהלך האימון, רמת העצימות של האימון עולה בהדרגה למיצוי מקסימלי של זמן האימון וליצירת אפקטיביות. ביחד עם זאת, אימון ברשת EMS club הוא אינטנסיבי, במובן שבאמצעות החליפה, מופעלים 90% משרירי הגוף בכל אימון – וזו הסיבה שאתם לא נדרשים ליותר מאשר אימון אחד של 20 דקות, פעם אחת בשבוע, באחד מסניפנו ברחבי הארץ, לתוצאות מושלמות.

#4 – אימון ברשת EMS club מחטב ובונה שריר

זה נכון, אימון כושר אישי ברשת EMS club מתוכנן במיוחד עבורכם, על פי מטרות האימון שלכם, היכולות והמגבלות שלכם, על ידי מאמן כושר אישי שילווה אתכם בכל אימון, מתחילתו ועד סופו. מי שמעוניין במראה שרירי, בעבודה אינטנסיבית על שרירי הזרועות, החזה וכדומה – תותאם שגרת אימונים שתתאים למטרותיו. לעומת זו, מי שמעוניינת לרדת במשקל, להצר היקפים, ולעבוד על שרירי הבטן וכדומה – תוכל להשיג מראה נשי, מחוטב, מוצק וגמיש – בהתאם לרצונות שלה.

#5 – אימון ברשת EMS club הוא יקר

לא רק שזה לא נכון, אנחנו אפילו מציעים, במיוחד לכבוד תחילת שנת 2018 – אימון היכרות במחיר מיוחד, 110 ש"ח בלבד לאימון ראשון.

לרשת EMS club מאמני כושר אישי בסניף חיפה, וברחבי הארץ שיבנו תוכנית אימונים המותאמת לצרכיכם, התקשרו אלינו כבר עכשיו 2338* , והתחילו באימונים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *