משרד הבריאות חוזר בו- אימון EMS לא מסוכן!

EMS clubEMS0 Comments

אימון ems

אחרי שנים בהם אנו רואים את הטוב שעושים אימוני EMS  ברחבי העולם ובישראל בפרט,  את התועלת הרבה שמרוויחים מהם המתאמנים ואת התוצאות הנהדרות שניתן לראות על פני השטח אחרי 20 דקות שבועיות בכל פעם, אנחנו שמחים לראות שגם משרד הבריאות מסכים איתנו וחוזר בו מטענתו המקורית כי יש איזשהו סיכון בשיטה.

״משרד הבריאות חוזר בו מטענתו ומצהיר כי אימון ems אינו מסוכן״

מי שצפה אתמול בחדשות ערוץ 2 כנראה וראה את הכתבה שמספרת על חזרתו של משרד הבריאות מטענתו כי יש סיכון כלשהו באימוני EMS ומחדדת את הנקודה כי אימון EMS  זהה לכל אימון ספורטיבי אחר ואין בו שום סכנה מיוחדת, לא לכם ולא לאיברי הגוף שלכם. להפך, אימוני ה-EMS  הם אימונים אינטנסיביים שחוסכים לכם זמן ומחליפים 4 ביקורים שבועיים בחדר הכושר בביקור אחד של 20 דקות.

גם בכתבה שפורסמה במאקו תוכלו לראות את הנתונים, וגם לקרוא קצת על העבר של EMS  (פותח בכלל בעבור אסטרונאוטים בחלל בשביל לחזק את השרירים שלהם), עבר לשימוש רפואי (שיקום רפואי של פציעות, גם פציעות ספורט) והפך לשיטת אימון כושר אישי המוכרת בכל העולם (תראו את הנתונים המטורפים של גרמניה למשל).

אז נכון, נעשתה כאן טעות על ידי משרד הבריאות, ונכון, באף מקום בעולם לא פורסמה אזהרה כזאת או עלה חשש לסיכון מיוחד, אבל זהו. זה העבר. אימוני EMS בטוחים, יעילים ומראי תוצאות הם העתיד, ואנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בו, ביחד איתנו!

רוצה לדעת איך אימון EMS יכול לעזור גם לך? לחץ כאן לתיאום אימון היכרות

אהבתם? יאללה שתפו...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *